Jesteś: Strona główna > Aktualności > Wyróżnienie Panteon Administracji Polskiej
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
 
Aktualności
Wyróżnienie Panteon Administracji Polskiej

Nasz Szpital otrzymał kolejne w tym roku wyróżnienie (przyp.: w czerwcu - certyfikat „Rzetelni w Ochronie Zdrowia” a w październiku „Bezpieczny Szpital 2011”).  23 listopada w Poznaniu odbyła się uroczysta gala finałowa, podczas której wręczone zostały wyróżnienia Panteon Administracji Polskiej. 


W imieniu Szpitala wyróżnienie odebrała Pani dr Maria Popielarczyk.  W konkursie brały udział urzędy administracji publicznej, samorządowej, a także placówki oświatowe i służby zdrowia z całej Polski. Szpital Jonschera jako jedyny z Regionu Łódzkiego otrzymał takie wyróżnienie.  Potwierdza ono, że jesteśmy placówką, w której efektywny system zarządzania służy zasadzie „Salusaegroti suprema lex”. Ustanowiona nagroda jest uhoronowaniem za podejmowane działania związane z poprawą jakości, odpowiedzialnością społeczną, etyką postępowania i przeciwdziałaniem korupcyjnym. Działanie takie przyczyniają się do poprawy jakości usług, zapobiegają zagrożeniom związanym z ciągłym rozwojem gospodarczym i zmianami w prawie.

wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl