Jesteś: Strona główna > Aktualności > Rusza pilotażowa ankieta monitorowania poziomu satysfakcji Pacjenta z udzielonych świadczeń
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
 
Aktualności
Rusza pilotażowa ankieta monitorowania poziomu satysfakcji Pacjenta z udzielonych świadczeń

Badanie poziomu zadowolenia Pacjentów ze świadczeń opieki zdrowotnej w oparciu o wyniki anonimowej ankiety – to założenie programu monitorowania poziomu satysfakcji Pacjenta, który ruszył wczoraj w NFZ.


Pierwszym etapem jest pilotażowe badanie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ).

 

Ankieta skierowana jest wyłącznie do Pacjentów, a udział w niej jest dobrowolny. Analiza uzyskanych na podstawie ankiet informacji umożliwi opracowanie takich rozwiązań, które usprawnią organizację udzielania świadczeń.

 

Pilotaż programu przewiduje przeprowadzenie ankiety skierowanej do Pacjentów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy skorzystali ze świadczeń POZ ( z wyłączeniem nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej ). W ramach pilotażu przez trzy tygodnie anonimowa ankieta będzie udostępniona pacjentom w formie elektronicznej na stronie internetowej Funduszu, a także w formie papierowej w punktach obsługi pacjentów w siedzibach oddziałów wojewódzkich NFZ oraz ich delegatur.

 

Ankieta składa się z 22 pytań, a jej wypełnienie zajmuje około czterech minut. Pytania zawarte w ankiecie dotyczą głównie kwestii organizacji udzielania świadczeń.

 

Pilotaż ankiety monitorowania poziomu satysfakcji Pacjenta potrwa do końca listopada bieżącego roku.

 

Ankieta dostępna jest pod adresem: http://ankiety.nfz.gov.pl/index.php/377824

wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl