Jesteś: Strona główna > Aktualności > ZAPROSZENIE NA PIKNIK " ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO "
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
 
Aktualności
ZAPROSZENIE NA PIKNIK " ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO "

Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi zaprasza mieszkańców aglomeracji łódzkiej do wspólnego spędzenia zdrowego przedpołudnia w dniu 26 września 2015 r. w godz. 9.00 – 13.00 w Przychodni Lecznicza przy ul. Leczniczej 6.


Już po raz drugi zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.

Zaplanowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: spotkania z ciekawymi ludźmi: przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, który opowie jak się chronić przed intruzami, przedstawicielem NFZ który wprowadzi nas w tajniki wiedzy o ubezpieczeniach i wyjazdach do Sanatorium, a także farmaceutą, który wskaże korzyści płynące ze szczepień przeciw grypie.

W tym dniu możliwe będzie mierzenie ciśnienia krwi, ważenie i obliczanie BMI, badanie poziomu cukru, szczepienie przeciw grypie dla 200 osób, a także skorzystanie z porad kosmetycznych, łóżek relaksacyjnych, porad kosmetycznych. Dla osób, które lubią aktywny sposób spędzania wolnego czasu mamy propozycję marszów z kijkami oraz pokazy Tai chi.

Dla najmłodszych zaplanowaliśmy konkursy rysunkowe, gry i zabawy w parku. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się więcej o wartościach witaminy C oraz wypić sok z dzikiej róży z witaminą C.

Nasi partnerzy: Apteki Dar Zdrowia, Stowarzyszenie Taoistyczne Tai chi, ŁOW NFZ, Fundacja Stop Udarom, Instytut Polska Róża, Logo-Med., Komenda Miejska Policji w Łodzi

wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl