Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
Aktualności
#SZANUJMEDYKA
  Żyjemy w czasach pandemii, który trudny jest dla pacjentów, ale też kadry medycznej.  Akcja "Szanuj medyka" ma przypomnieć o wzajemnym szacunku, szczególnie do osób, które każdego dnia ratują ludzkie życie.
czytaj
Robot w walce z koronawirusem
Przez trzy dni w Miejskim Centrum Medycznym im dr. K. Jonschera w Łodzi niewielkie urządzenie firmy City Robotics będzie odkażało sale operacyjne promieniami UV-C. W ramach testów to autonomiczne urządzenie wyposażone w lampy UV-C zdezynfekuje pomieszczenie o powierzchni 25 m kw. w 5 minut. Tradycyjny sposób odkażania takiej powierzchni zajmuje ok. 3 godzin. Robo-UV zaprojektowała międzynarodowa ekipa m.in. z głównym pomysłodawcą Deepjyoti Nath z Indii, Ivanem Mazuryk z Ukrainy i Januszem Szymczakiem z Polski.
czytaj
7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia.
W tym roku hasło Światowego Dnia Zdrowia brzmi: "Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata dla wszystkich". Motyw przewodni związany jest z obecną sytuacją epidemiologiczną i działaniami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Obecna sytuacja epidemiologiczna podkreśla istotne znaczenie służby zdrowia, dostępu do leczenia, a przede wszystkim podkreślenie roli personelu medycznego w czasie pandemii. W tym okresie powinniśmy dbać zarówno o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Zalecamy zdrową dietę i codzienną dawkę spacerów
czytaj
Zobacz wszystkie
Standardy
Normy spełniane przez szpital Normy spełniane przez szpital

Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi jest placówką spełniającą wymogi norm oraz posiadający wiele wyróżnień. Dzięki temu macie Państwo gwarancję rzetelności naszego szpitala.
  

Deklaracja dostępności

 

wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl