Jesteś: Strona główna > Aktualności > Diamenty dla Szpitala Jonschera
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
 
Aktualności
Diamenty dla Szpitala Jonschera
Szpital Jonschera jako jedyny szpital publiczny, spośród wszystkich w Województwie Łódzkim i jeden z trzech w całej Polsce został zaliczony przez prestiżowy miesięcznik Forbes do Firm o najwyższych wskaźnikach przyrostu wartości Firmy i uzyskał wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2012. Jest to zaszczytny tytuł świadczący o wartości finansowej Szpitala Jonschera i jego pozycji wśród innych Firm (przemysłowych, handlowych, usługowych).
 

Diamenty Forbesa to ranking najcenniejszych firm na rynku Polskim. Pomysł ten powstał z inicjatywy miesięcznika Forbes, który wraz z wywiadownią Dun&Bradstreet Polska opracował metodologię wyceny przedsiębiorstw oraz pomiaru wzrostu ich wartości. Na podstawie terminowo złożonych raportów do Krajowego Rejestru Sądowego w roku 2011 wywiadownia Dun&Bradstreet stworzyła listę firm, którym przyznano pozytywny rating wiarygodności. Na liście Diamentów Forbesa 2012 znalazły się więc firmy rentowne, mające wysoką płynność bieżącą i nie zalegające z płatnościami. Dodatkowo firmy te musiały wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.
Analitycy i eksperci wywiadowi Dun&Bradstreet wyceniali przedsiębiorstwa stosując metodę szwajcarską łączącą metodę majątkową i dochodową.
wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl