Jesteś: Strona główna > Aktualności > Przyjazny dla Pacjenta 2018 r. - Gala Laureatów konkursu
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
 
Aktualności
Przyjazny dla Pacjenta 2018 r. - Gala Laureatów konkursu

W  imieniu Dyrekcji Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. K. Jonschera w Łodzi pogratulowaliśmy podczas uroczystej Gali w hotelu Ambasador Premium trzem laureatkom konkursu „Przyjazny dla Pacjenta 2018”  z naszego Centrum.

Konkurs zorganizowali redakcja „Dziennika Łódzkiego” i Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Pamiątkowe dyplomy wręczyli: Artur Olsiński, Dyrektor ŁOW NFZ.


Wśród laureatów konkursu są trzy Panie z naszego Centrum: Halina Krystyna Kowalczyk, laureatka nagrody specjalnej, Monika Rynkowska-Kidawa, laureatka w kategorii lekarz, Iwona Mazurek, w kategorii pielęgniarka.

 

Kwiaty, które wręczyliśmy naszym laureatkom wzruszyły je, tak jak wzrusza je codziennie uśmiech pacjentów, ich zdrowienie i przestrzeganie zasad leczenia zalecone w szpitalu.

- Naczelną zasadą podczas leczenia jest postawienie właściwej diagnozy, właściwe leczenie oraz opieka nad pacjentem po opuszczeniu przez niego oddziału szpitala – podkreślała doktor Halina Kowalczyk, ordynator oddziału chorób wewnętrznych i kardiologii.

Dla Laureatki w kategorii lekarz doktor Moniki Rynkowskiej - Kidawy ważne jest to, aby lekarz ciągle się kształcił, poszerzał wiedzę i doświadczenie zawodowe, liczy się przyzwoitość i uśmiech dla pacjenta.

Rolę empatii w relacjach pacjent – personel medyczny podkreśliła Iwona Mazurek, laureatka w kategorii pielęgniarka.- Ta nagroda to dla mnie wielkie wyróżnienie, cieszę się, że pacjenci lubią mnie, znają wartość opieki medycznej ze strony pielęgniarek i lekarzy –mówiła podczas Gali Iwona Mazurek. - Każdego dnia z przyjemnością wchodzę do szpitala, uśmiecham się, bo wiem że każdego dnia pacjenci czekają na to z taka samą uwaga jak na leczenie.

 

Fot. Laureatki Centrum w otoczeniu organizatorów konkursu

 

wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl