Jesteś: Strona główna > Aktualności > Otwarcie domu dziennego pobytu "Zaopiekuj się mną"
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
 
Aktualności
Otwarcie domu dziennego pobytu "Zaopiekuj się mną"

Dom Dziennego Pobytu – Zaopiekuj się mną

 

Dom Dziennego Pobytu jest prowadzony od 16 kwietnia 2018 r. przez Miejskie Centrum Medyczne im. dr. K. Jonschera w Łodzi w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego. Jest finansowany przez miasto Łódź. Znajduje się w budynku przy Szpitalu im. H. Jordana przy ul. Przyrodniczej 7/9.

 


Podopieczni będą mieli zapewnione zajęcia i ćwiczenia poprawiające kondycję psychofizyczną. W ramach projektu będą realizowane ćwiczenia i warsztaty. Dodatkowe wyposażenie obiektu to sala sensoryczna oraz aparat do tlenoterapii, sala terapii zajęciowej, sala ćwiczeń rehabilitacyjnych, ścieżkę zdrowia dla seniora oraz sale wypoczynku i relaksu.

 

Pensjonariusze otrzymają w DDP – II śniadanie, obiad, podwieczorek. Opiekę sprawują : 2 pielęgniarki, 2 asystentów pacjenta, 1 rehabilitanta.

Pobyt w DDP jest bezpłatny, chcemy kontynuować realizacje tego zadania także po zakończeniu projektu finansowanego przez Miasto Łódź.

Udział w uroczystym otwarciu wzięła Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi oraz Adam Wieczorek, Przewodniczący Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych UMŁ oraz Dyrekcja i pracownicy Miejskiego Centrum Medycznego im. K. Jonschera w Łodzi.

 

 

wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl