Jesteś: Strona główna > Aktualności > CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 30
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37 awaryjny 663998213
 
Aktualności
CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY
Z ogromną satysfakcją informujemy, iż w dniu 24 grudnia 2012r. Szpital Jonschera otrzymał Certyfikat Akredytacyjny potwierdzający spełnianie standardów akredytacyjnych dla lecznictwa szpitalnego.

Oznacza to, że Szpital cechuje się szczególną, wysoką jakością świadczonych usług medycznych, a organizacja pracy w obszarze administracyjnym prowadzona jest w nim na najwyższym poziomie. Szpital posiada w swych strukturach osoby o dużej wiedzy i doświadczeniu, otwarte na zmiany - poszukujące innowacyjnych rozwiązań. Dowodzi on także temu, iż Dyrekcja oraz wszyscy pracownicy nieustannie dążą do poprawy efektywności procesów oraz udzielania świadczeń zdrowotnych najwyższej jakości w celu zwiększenia zadowolenia pacjenta, którego dobro jest sprawą najistotniejszą.
Organem nadrzędnym zatwierdzającym standardy akredytacyjne i decydującym o przyznaniu akredytacji na okres 3`lat jest Minister Zdrowia. Certyfikat akredytacyjny wydawany jest przez Ministerstwo Zdrowia na podstawie rekomendacji Rady Akredytacyjnej współpracującej z Ośrodkiem Akredytacyjnym Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którego przedstawiciele przeprowadzają przeglądy akredytacyjne.
Przegląd akredytacyjny w Szpitalu Jonschera przeprowadzony został w dniach 24–26 października 2012r. w ramach projektu „Wsparcie procesu akredytacji zakładów opieki zdrowotnej”. Wizyta ta współfinansowana była ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl