Jesteś: Strona główna > Aktualności
Nasze placówki
Szpital
dr. K. Jonschera
UL. MILIONOWA 14
42 676 17 74
Szpital
dr. H. Jordana
UL. PRZYRODNICZA 7/9
42 655 66 60
Przychodnia
Lecznicza
UL. LECZNICZA 6
42 256 51 11
Przychodnia
Lecznicza
UL. ZARZEWSKA 56/58
42 684 63 37
 
Aktualności
Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
W dniu 3 sierpnia 2017 r. w Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Przyjaciół Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi. Celem Stowarzyszenia będzie dbałość o kontynuację tradycji leczenia w Centrum, bezpieczeństwo pacjentów w systemie opieki zdrowotnej, a zwłaszcza prowadzenie działalności społecznej w zakresie rozpoznawania problemów i komunikowania rozwiązań poprawiających poziom zdrowia ludzi. Sfera zadań Stowarzyszenia obejmuje ochronę i promocję zdrowia, działalność charytatywną, organizację konferencji krajowych i międzynarodowych, działania na rzecz niepełnosprawnych,  działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami, promocji i organizacji wolontariatu.
czytaj
Relacja z Marszu dla Zdrowia
Prawie stu mieszkańców Łodzi spędziło sobotnie przedpołudnie z pracownikami Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi oraz naszymi partnerami z firmy TROMED, LOGO MED, Fundacją Stop udarom  i wielu innymi.  
czytaj
Marsz dla zdrowia
W dniu 29 lipca 2017 r. (sobota) w godz. 11.00 - 14.00 zapraszamy do Szpitala dr. H.Jordana (ul. Przyrodnicza 7/9) na "Marsz dla zdrowia". W programie między innymi: nordic walking, warsztaty zdrowego odżywiania, przesiewowe badania słuchu, porady dermokosmetyczne, 
czytaj
Senioralia w Centrum
Podczas tegorocznych dni majowych poświęconych łódzkim seniorom Przychodnia Lecznicza przy ul. Leczniczej 6 zorganizowała w dniu 20 maja 2017 r. poranek dedykowany osobom starszym.
czytaj
Super okulistyka w Jonscherze
Miejskie Centrum Medyczne im. dr. K. Jonschera w Łodzi  znalazło się na 10 miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Szpitali i Oddziałów Szpitalnych w części okulistycznej. Ranking został opracowany przez czasopismo Menedżer Zdrowia i wydawnictwo Termedia na zlecenie tygodnika Wprost.
czytaj
Sieć szpitali
Miejskie Centrum Medyczne im. dr. K. Jonschera w Łodzi zakwalifikowało się do „Sieci Szpitali” na poziomie II stopnia. Podstawową kwalifikacją była realizacja świadczeń zdrowotnych w określonych profilach. Przepisy i uregulowania prawne związane z siecią szpitali wejdą w życie 1 października 2017.
czytaj
Zapraszamy na bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn
  100 tysięcy złotych na badania profilaktyczne dla kobiet i mężczyzn Bilans zdrowia to okazja do wykonania badań w trakcie jednego dnia wolnego od pracy - w sobotę. W tym roku budżet Urzędu Miasta Łodzi przeznaczył prawie  100 tys. zł na badania profilaktyczne u kobiet i mężczyzn w Przychodni Lecznicza przy ul. Leczniczej 6.
czytaj
Spotkanie "Zdrowe i Kolorowe Życie Seniora"
Serdecznie zapraszamy na spotkanie - "Zdrowe i Kolorowe Życie Seniora", które odbędzie się 20 maja 2017 r. (sobota) w godz. od 10.00 do 14.00 w Przychodni Lecznicza przy ul. Leczniczej 6.
czytaj
Informacja o wyborze Partnera
W związku z ogłoszeniem zamieszczonym dnia 15.03.2017 r. na stronie internetowej Miejskiego Centrum Medycznego im. Dr Karola Jonschera w Łodzi o otwartym naborze Partnera/ów na wspólne przygotowanie i realizację projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego projektu wpisującego się w Poddziałanie IX.2.1 „Usługi społeczne i zdrowotne” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, w ramach konkursu nr RPLD.09.02.01-IP.01-10-002/17 ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi w dniu 26 stycznia 2017 r. informujemy, iż wybrani zostali partnerzy: Senium sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 11 oraz Fundacja Gajusz z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 87.  
czytaj
Projekt: Zdalna pielęgniarka
Projekt zdalna pielęgniarka jest realizowany na mocy podpisanego porozumienia o współpracy z Partnerem Technologicznym - dostawcą oprogramowania i urządzeń monitorujących. W dniu 5 kwietnia 2017 r. odbyła się konferencja zorganizowana przez UMŁ w Szkole Podstawowej nr 10.  
czytaj
1 2 3 4 5 6 7 8 9
wszelkie prawa zastrzeżone: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi            projekt: www.wpoldodziewiatej.pl